HAKKIMIZDA

Oğuzata Mimarlık olarak; inşaat sektörü ve mimaride yeni bir bakış açısından bakmayı iz bırakan, kalıcı mekanlar yaratmayı amaçlıyoruz. Temel prensibimiz müşterilerimiz isteklerini kaliteli ama hesaplı çözümler üreterek yerine getirmektir.

Yönetimi ve çalışanları, doğruluktan, kaliteden ödün vermeyen, düşürt, öz verili çalışmayı, ekonomik, teknolojik, ve hızlı bir şekilde iş bitirerek müşteri memnuniyetini sağlama, güvenilir firma imajını sürdürmek, ulaşılabildiği değil, ulaşılamaz gördüklerini hedef alarak 21. Yüzyılın gelişmelerini yakından takip ederek, her türlü teknolojik gelişmeleri uygulayarak, çözümlerde rasyonel, çalışmalarda esnek bir anlayışı ilke edinerek müşteri memnuniyetini sağlamak kalite felsefemizdir.

Yurt içi ve yurt dışında hizmet veren firmamız, 2008 yılından itibaren Türkmenistan başta olmak üzere kalite anlayışını yurtdışına taşıyarak, bilgi birikimi, doğru tasarımı, teknolojik yeterliliğini heryerde göstermiştir.

Sektörde lider olabilmek için işverenlerinin ihtiyaç ve şartlarını karşılamayı ve koşulsuz işveren memnuniyeti sağlamayı taahhüt eden firmamız, bu taahhüdüyle tüm süreçlerinde sürekli gelişmeyi hedef almıştır.