KURUMSAL

Amaca uygun kaliteli mekanlar yaratmayı kendine benimsemiş profesyonel ve alanında uzman tasarım ve uygulama ekibi ile kaliteli, özgün ve çağdaş tasarım… Oğuzata Mimarlık olarak; mimariye ve tasarıma farklı bir soluk getirmeyi, yeni bir bakış açısından bakmayı ve iz bırakan, kalıcı mekanlar yaratmayı amaçlıyoruz. Temel prensibimiz müşterilerimiz isteklerini kaliteli ama hesaplı çözümler üreterek yerine getirmektir.

Misyon ve Vizyonumuz

Oğuzata İnşaat Mimarlık, sizlere en kaliteli hizmeti ulaştırmayı hedef olarak kabul etmektedir. Sizlere bir ömür boyu mutlu ve huzurlu olabileceğiniz ortamlar hazırlamak için çok çalışan ekibiyle, geleneksel inşaatçılık kalıplarından çıkarak, daha modern ve çağdaş konutlar üretmek için teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir…

Firmamız projelerinde bilinçli çalışanlar kullanarak büyüme sürecini devam ettirirken çevre değerlerinin korunmasında da önemli rol oynamaktadır. Emeğe ve ticari etik değerlere saygı firmamızın temek prensiplerindendir. Hedefimiz yurtdışı projelerinde de yer alarak doğru adımlarla geleceğe yürümektir.

Kalite Politikamız

Güvenilir firma imajını sürdürmek, ulaşılabildiği değil, ulaşılamaz gördüklerini hedef alarak 21. Yüzyılın gelişmelerini yakından takip ederek, her türlü teknolojik gelişmeleri uygulayarak, çözümlerde rasyonel, çalışmalarda esnek bir anlayışı ilke edinerek müşteri memnuniyetini sağlamak kalite felsefemizdir.